08. mája 2011

Vancouver nevyužil prvý mečbal, Nashville stále v hre

Hokejisti Vancouveru Canucks nevyužili domáce prostredie na ukončenie semifinálovej série play-off Západnej konferencie kanadsko-americkej NHL, keď v piatom dueli s ...

hokejka Foto: Ilustračné foto SITA/Martin HavranVANCOUVER 8. mája (WEBNOVINY) - Hokejisti Vancouveru Canucks nevyužili domáce prostredie na ukončenie semifinálovej série play-off Západnej konferencie kanadsko-americkej NHL, keď v piatom dueli s Nashville prehrali 3:4 a dovolili súperovi znížiť stav na 3:2. Po prvej tretine viedli domáci 2:1, keď na vedúci gól hosťujúceho Legwanda zo 4. min odpovedali v 6. min Torres a v 16. min Kesler. Potom však domáce "kosatky" vyše 41 min nedokázali pridať ďalší presný zásah, hostia naopak trikrát dostali puk za chrbát Luonga, keď svoj druhý gól v zápase dal Legwand a potom dvakrát zažiaril Ward. Necelé štyri minúty pre záverečným klaksónom opäť Kesler svojím druhým gólom iba zmiernil prehru domácich. Šiesty zápas je na programe v pondelok 9. mája na ľade v Nashville.