Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

24. októbra 2005

Veľký brat vytočil mladomanželov!Sobáš Silvie Rumanovej (21) so Zdenkom Timkom (31) sa zapísal ako prvý do svetovej histórie reality šou Big Brother.Zdieľať
  V reality šou Big Brother-súboj zažili v piatok noc plnú prekvapení! Pôvodne to mala byť veľkolepá mediálna šou, na ktorej mala profitovať nielen TV Markíza, ale, ako sa zdá, hlavne priateľ súťažiacej Silvie Rumanovej (21), rozvedený 31-ročný Zdenko Timko. Sobáš, svadobná hostina a svadobná noc pred kamerami! Všetko však dopadlo inak.
Už v čase, keď Zdenko požiadal pred kamerami Veľkého brata svoju lásku o ruku a vzápätí o týždeň naplánoval sobáš za peniaze televízie vo svetle reflektorov, všetko nasvedčovalo, že sa chce priživiť na popularite svojej nastávajúcej. Pokazila mu to sama Silvia na rozlúčkovej noci so slobodou? Vtedy, keď v plnej nahote vyvádzala so striptérmi a predvádzala lesbickú šou s Denisou, mimochodom, exhibujúc presne tak, ako ju vychoval jej milý?
Ale čo sa nestalo! Zdenko dal podľa našich informácií Silvii tesne pred sobášom ultimátum: Buď odstúpiš a vezmeme sa, alebo svadba nebude! Neveste nezostávalo nič iné, len odstúpiť. Na obecnom úrade priamo pred starostom Záhorskej Bystrice vyhlásila, že zo súťaže odchádza. Podľa pravidiel môže ktokoľvek kedykoľvek odstúpiť z hry, pričom má na rozmyslenie ešte 24 hodín. A tak sa po sobáši vybrala Silvia do spovednice vysvetliť Veľkému bratovi svoje rozhodnutie. Zdenko zostal pred dverami domu -  v nádeji, že sa za chvíľu dostane dnu aj on. Lenže asi po hodine mu moderátor Vilo Rozboril oznámil, že podľa pravidiel súťaže nikto zvonku nesmie Silviu ovplyvňovať. Zdenko sa údajne nazúrený a červený ako býk schoval pred novinármi a potom zmizol taxíkom. To ešte nebolo všetko! Neskôr sa ktosi pustil do Vilovho auta. Bol to nazúrený mladoženích, ktorému nevyšli plány a chcel sa takto pomstiť markizákom, alebo obyčajný vandal či zlodej?
Včera popoludní sme telefonicky oslovili Zdenka, odmietol sa však vyjadriť o čomkoľvek. Moderátor Vilo nám potvrdil, že po odchode z práce - z nočnej relácie Face to Face na svojom aute našiel rozbité okno na dverách a zmizlo mu športové oblečenie i autorádio. Škodu nevedel vyčísliť a nedokázal odhadnúť, kto si zgustol na jeho majetku. Odmietol vysloviť akékoľvek podozrenie. Polícia prípad naďalej prešetruje.
Silvia dom Veľkého brata definitívne opustila - vraj z lásky k manželovi - a vybrala sa za ním. Čo bude s jej voľným miestom? „Podľa pravidiel súťaže Big Brother-súboj musí z hry každý týždeň vypadnúť jeden súťažiaci, ale  keďže Silvia odstúpila dobrovoľne, na jej miesto musí nastúpiť náhradník, v tomto prípade žena,“ uviedol dramaturg súťaže Rado Kafka.
Silvia so svadbou výrazne zvýšila sledovanosť tejto reality šou v porovnaní s jojkárskymi VyVolenými spred týždňa. Podľa informácií z TV Markíza v sobotu večer, keď  vysielali zostrih z vôbec prvej svadby v Big Brother v celosvetovom meradle, bol jej divácky podiel na trhu 27,9 percenta. Duel vo VyVolených dosiahol 29,5 percenta.
 


Mária Bartošová


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Igor Timko sa oženil
<< predchádzajúci článok
Milovník Rišo z VyVolených presvedčivo vyhral sobotňajší Duel.

Veľký brat vytočil mladomanželov! - diskusné fórum čitateľov

steka obycajna2.11. 14:47:59