28. októbra 2016

Fanúšikovia švédskeho tímu Örebro Hockey mali vo štvrtok dôvod na radosť, ...

julius hudacek Luleå vo štvrtkovom zápase 13. kola najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL prehrala na ľade Örebro Hockey 2:3.ÖREBRO 28. október (WebNoviny.sk) - Fanúšikovia švédskeho tímu Örebro Hockey mali vo štvrtok dôvod na radosť, pretože ich miláčikovia zdolali Luleå 3:2.

V súboji 13. kola najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL si útočník domáceho tímu Libor Hudáček pripísal na konto dve asistencie, keď sa najprv v 33. minúte podieľal na presnom zásahu Kalleho Olssona v presilovej hre a v 37. minúte nabil na vyrovnávajúci gól Martinovi Johanssonovi.

Ako už býva v Behrn Arene po víťaznom zápase zvykom, brankár Július Hudáček opäť predviedol svoju tradičnú Hudashow, po ktorej jednému z fanúšikov hodil do hľadiska aj svoju hokejku.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Slovan prehral ďalší zápas, CSKA Moskva podľahol 2:4