28. októbra 2012

Futbalisti úradujúceho talianskeho majstra Juventus Turín zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 9. kola tamojšej najvyššej súťaže Serie A na pôde Catanie 1:0 a udržali si prvé miesto v ...

futbal RÍM 28. októbra (WEBNOVINY) - Futbalisti úradujúceho talianskeho majstra Juventus Turín zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 9. kola tamojšej najvyššej súťaže Serie A na pôde Catanie 1:0 a udržali si prvé miesto v tabuľke.

O jediný presný zásah v stretnutí sa postaral v 57. min Arturo Vidal. Hráči Interu Miláno si ľahko poradili s futbalistami Bologne, keď na ich ihrisku zvíťazili 3:1.

Za Inter sa presadili Ranocchia v 27. min a po polčasovej prestávke skórovali Diego Milito a Cambiasso.

Tretie v poradí Lazio Rím prekvapujúce podľahlo na ihrisku Fiorentiny 0:2, keď hostia dohrávali duel bez dvoch vylúčených hráčov. Tím slovenského reprezentanta Vladimíra Weissa ml.

Pescara remizoval na domácej pôde s Atalantou Bergamo, slovenský krídelník odohral celý duel a v 60. min dostal žltú kartu. Duel Sampdoria Janov - Cagliari sa skončil víťazstvom hostí 1:0, keď sa presadil v 47. min Dessena. V Turíne prehral domáci FC 1:3 s futbalistami Parmy.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 9. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2012/2013:

Catania - Juventus Turín 0:1 (0:0)
Gól: 57. Vidal, ČK: 67. Marchese (Catania)

C0-1J by fasthighlights-2013
Bologna - Inter Miláno 1:3 (0:1)
Góly: 58. Cherubin - 27. Ranocchia, 53. D. Milito, 64. E. Cambiasso

Fiorentina - Lazio Rím 2:0 (1:0)
Góly: 45. Ljajič, 90. L. Toni, ČK: 75. C. Ledesma, 82. Hernanes (obaja Lazio)

Pescara - Atalanta Bergamo 0:0
ČK: 47. F. Peluso (Atalanta)
Vladimír Weiss ml. (Pescara) odohral celý duel a v 60. min dostal žltú kartu

Sampdoria Janov - Cagliari 0:1 (0:0)
Gól: 47. Dessena

FC Turín - Parma 1:3 (0:0)
Góly: 90.+ Baša - 72. N. Sansone, 73. Amauri, 88. A. Rosi, ČK: 53. G. Sansone (FC Turín)