05. novembra 2016

Neapol zásluhou presného zásahu slovenského futbalového reprezentanta Mareka Hamšíka ...

marek hamsik Marek Hamšík, ktorý odohral v sobotu 87 minút, si pripísal tretí presný zásah v Serie A 2016/2017.

NEAPOL 5. novembra (WebNoviny.sk) - Neapol zásluhou presného zásahu slovenského futbalového reprezentanta Mareka Hamšíka v 12. kole najvyššej talianskej súťaže remizoval v sobotu s Laziom Rím 1:1.

Dvadsaťdeväťročný rodák z Banskej Bystrice sa strelecky presadil v 52. min, keď sa uvoľnil okolo dvojice súperových obrancov a strelou k vzdialenejšej žrdi prekonal brankára Federica Marchettiho.

Stredopoliar Hamšík, ktorý odohral v sobotu 87 minút, si pripísal tretí presný zásah v Serie A 2016/2017. Z vedenia sa však "partenopei" tešili veľmi krátko: v 54. min strelil za Lazio Rím vyrovnávajúci gól Baldé Diao Keita a stanovil rezultát.

FC Turín - Cagliari 5:1 (3:1)
Góly: 2. a 59. Belotti (druhý z pok. kopu), 11. Ljajič, 38. Benassi, 51. Baselli - 41. Melchiorri, ČK: 58. Dessena (Cagliari)

SSC Neapol - Lazio Rím 1:1 (0:0)
Góly: 52. Hamšík - 54. B. Keita
Marek Hamšík (Neapol) odišiel z trávnika v 87. min.