15. novembra 2012

V stredajšom prípravnom medzištátnom zápase medzi Švédskom a Anglickom zažiaril útočník "Tre Kronor" Zlatan Ibrahimovič. Tridsaťjedenročný rodák z Malmö strelil všetky ...

zlatan ibrahimovic BRATISLAVA 15. novembra (WEBNOVINY) - V stredajšom prípravnom medzištátnom zápase medzi Švédskom a Anglickom zažiaril útočník "Tre Kronor" Zlatan Ibrahimovič.

Tridsaťjedenročný rodák z Malmö strelil všetky štyri góly Švédov a tí vďaka nemu porazili slávny "Albion" 4:2. Kanonier, ktorý momentálne pôsobí v Paríži Saint Germain otvoril skóre v 20. minúte zápasu.

Do polčasu však Angličania dokázali v priebehu troch minút stav otočiť vo svoj prospech. V 35. minúte rozvlnil sieť brankára Isakssona útočník Welbeck a v 38. minúte strelil druhý gól Anglicka Caulker.

V druhom dejstve to však bola šou v podaní jedného muža. Zlatan Ibrahimovič najprv v 77. minúte vyrovnal a o 7 minút neskôr skompletizoval hetrik a zabezpečil Švédom vedenie 3:2.

To však nebolo z jeho strany ešte všetko. V nadstavenom čase prišla "čerešnička na torte", gól nožničkami z takmer 25 metrov.