13. januára 2017

Slovenský reprezentant Juraj Kucka bol strojcom postupu futbalistov AC Miláno do štvrťfinále Talianskeho pohára, vo štvrtkovom ...

juraj kucka Futbalisti AC Miláno vo štvrťfinále Coppa Italia vyradili FC Turín.RÍM 13. januára (WebNoviny.sk) - Slovenský reprezentant Juraj Kucka bol strojcom postupu futbalistov AC Miláno do štvrťfinále Talianskeho pohára, vo štvrtkovom osemfinále hranom na jeden zápas v 61. min vyrovnal na 1:1.

Odporúčame:

Kucka si nabehol na prízemný center Giacoma Bonaventuru naprieč šestnástkou a z pomerne ostrého uhla prekonal Joa Harta. Na ihrisku strávil 79 minút, vystriedal ho Chorvát Mario Pašalič. Rossoneri doviedli zápas do víťazného a postupového konca, dve minúty po Kuckovi sa presadil aj Bonaventura.

Hostia dohrávali bez vylúčeného Antonia Barrecu. Vo štvrťfinále čaká na AC ďalší turínsky klub, obhajca trofeje a úradujúci šampión. Súboj je na programe 25. januára v Turíne.