13. decembra 2014

Kobe Bryant je už len osem ...

kobe bryant Rozohrávača Los Angeles Lakers delí len osem bodov od vyrovnania bodového zápisu legendárneho Michaela Jordana na treťom mieste strelcov v dejinách basketbalovej NBA.

CHICAGO 13. decembra (WEBNOVINY) - Kobe Bryant je už len osem bodov od vyrovnania bodového zápisu legendárneho Michaela Jordana na treťom mieste strelcov v dejinách basketbalovej NBA.

Rozohrávač Los Angeles Lakers dosiahol v piatkovom dueli 22 bodov, k nim pridal 9 asistencií a výrazne pomohol tímu k víťazstvu na palubovke úradujúceho šampióna San Antonia 112:110 po predĺžení. O triumfe hostí rozhodol trojkou desať sekúnd pred koncom Nick Young.

Hráči Washingtonu ukončili víťazstvom 104:96 sériu deviatich úspechov Los Angeles Clippers, najviac sa na tom podieľal strieľajúci rozohrávač Bradley Beal, ktorý nastrieľal 29 bodov.

New York prerušil 10-zápasovú šnúru bez víťazstva, keď sa mu podarilo vyhrať v Bostone (101:95) a Detroit dokonca 13-zápasovú. Pistons sa tešili z tesnej výhry 105:103 na pôde Phoenixu. Clevelandu nestačilo ani 41 bodov hviezdneho LeBrona Jamesa (streľba 17/24), podľahol v New Orleans 114:119.

Výsledky piatkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:

Chicago - Portland 115:106 (24:28, 35:23, 23:27, 33:28)

Washington - Los Angeles Clippers 104:96 (30:21, 27:21, 23:25, 24:29)

Atlanta - Orlando 87:81 (29:26, 11:14, 24:24, 23:17)

Boston - New York 95:101 (19:26, 27:25, 23:24, 26:26)

Brooklyn - Philadelphia 88:70 (22:18, 22:27, 19:15, 25:10)

Toronto - Indiana 106:94 (28:20, 25:22, 27:30, 26:22)

Memphis - Charlotte 113:107 po predĺžení (26:21, 21:24, 22:27, 23:20 - 21:15)

Minnesota - Oklahoma City 92:111 (21:39, 28:31, 28:23, 15:18)

New Orleans - Cleveland 119:114 (33:33, 31:26, 25:17, 30:38)

Phoenix - Detroit 103:105 (28:28, 24:27, 24:20, 27:30)

Utah - Miami 95:100 (24:29, 23:33, 27:16, 21:22)

San Antonio - Los Angeles Lakers 110:112 po predĺžení (25:25, 25:29, 25:32, 26:15 - 9:11)

Richard Varga: Vždy očakávam od seba viac, ako som dosiahol