10. marca 2013

Vo štvrťfinále Anglického futbalového pohára na seba v nedeľu narazili futbalisti Manchestru United a FC Chelsea. Na štadióne Old Trafford mali "červení diabli" raketový nástup, ...

manchester united LONDÝN 10. marca (WEBNOVINY) - Vo štvrťfinále Anglického futbalového pohára na seba v nedeľu narazili futbalisti Manchestru United a FC Chelsea.

Na štadióne Old Trafford mali "červení diabli" raketový nástup, keď v 11. minúte viedli po góloch Hernandesa a Rooneyho 2:0. "The Blues" sa však nevzdali a po prestávke vyrovnali, keď sa najprv strelecky presadil v 59. minúte Hazard a o necelých desať minút prekonal domáceho brankára aj Ramires. Keďže sa už do konca stretnutia stav nezmenil obaja rivali si zápas zopakujú. Tentokrát sa však bude hrať na Stamford Bridge.

V druhom nedeľňajšom zápase medzi Millwallom a Blackburnom sa zrodila bezgólová remíza.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí štvrťfinále FA Cupu
(hralo sa na jedno stretnutie, v prípade nerozhodného výsledku sa zápas opakuje na ihrisku tímu, ktorý nemal v prvom dueli výhodu domáceho prostredia)

Manchester United - FC Chelsea 2:2 (2:0)
Góly: 5. J. Hernandéz, 11. W. Rooney - 59. E. Hazard, 68. Ramires

Millwall - Blackburn 0:0