17. februára 2012

Slovenský hokejista Marián Hossa z Chicaga Blackhawks "zažiaril" na ľade New Yorku Rangers počas štvrtkového zápasu zámorskej NHL. Hokejisti Chicaga po sérii deviatich ...

hossa CHICAGO 17. februára (WEBNOVINY) - Slovenský hokejista Marián Hossa z Chicaga Blackhawks "zažiaril" na ľade New Yorku Rangers počas štvrtkového zápasu zámorskej NHL.

Hokejisti Chicaga po sérii deviatich neúspechov v rade prvýkrát vyhrali, keď aj vďaka dvom kanadským bodom Mariána Hossu uspeli na ľade New York Rangers 4:2. Blackhawks ukončili najhoršiu sériu za posledných päť rokov.

Hráči Chicaga strelili všetky štyri góly počas úvodných desiatich minút. Medzi nimi bol aj skvelý "útek" Mariána Hossu v 10. minúte zápasu, keď zúžitkoval dokonalú prihrávku a v samostatnom nájazde poslal puk za chrbát brankára "jazdcov" Martina Birona.

Highlights zo zápasu
New York Rangers - Chicago 2:4 (0:4, 1:0, 1:0)
Góly: 24. M. Staal (Eminger, Rupp), 56. Hagelin (McDonagh, R. Callahan) - 2. J. Toews (z trest. strieľania), 3. Leddy (MARIÁN HOSSA, Seabrook), 5. Sharp (J. Toews), 10. MARIÁN HOSSA (P. Kane, Seabrook)