Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. decembra 2022

Video: Ondrej Kandráč prichádza s novým albumom a klipom s celou rodinouSúčasťou CD Vianoce s Kandráčovcami sú všetky najznámejšie slovenské koledy. Zaranžoval ich známy muzikant Tomáš Labanc.Zdieľať
Video: Ondrej Kandráč prichádza s novým albumom a klipom s celou rodinou
 
V týchto dňoch prichádza Ondrej Kandráč s unikátnym CD projektom i videoklipom s názvom Vianoce s Kandráčovcami. Jeho súčasťou sú tentoraz členovia Kandráčovej rodiny – mama Monika, syn Ondrej, dcéry Ema a Mária a na tomto CD spieva aj jeho manželka Erika.


"Vianoce sú pre mňa synonymom svornosti, radosti, pokoja a nádeje. Nech tieto atribúty nechýbajú počas týchto sviatkov nikomu z nás. Ak vás pri tom budú sprevádzať koledy v našom podaní, bude to pre nás veľká česť," uviedol autor projektu Kandráč.

"Vianoce môjho detstva a mladosti neboli o veľkolepých darčekoch. Prežívali sme ich v skromnosti spolu s mojimi piatimi súrodencami a rodičmi. Jedno však nechýbalo nikdy. Pocit, že máme radi jeden druhého. Koledy, ktoré na CD spievam, sú piesňami, v ktorých sú vyjadrené všetky radosti i starosti života. Bez nich by pre mňa Vianoce nikdy nemali svoje neopakovateľné čaro," doplnila slová syna Ondreja Monika Kandráčová.

Súčasťou CD Vianoce s Kandráčovcami sú všetky najznámejšie slovenské koledy. Zaranžoval ich známy muzikant Tomáš Labanc. Modernejšie, ale mimoriadne vkusné hudobné úpravy vniesli týmto piesňam inú hĺbku i nádych. Autorom hudobného klipu je Maximilián Kormaňák. Zvukovú stránku mal na starosti Roman Šoltys zo štúdia Klakson.
Video Vianoce s Kandráčovcami:

 

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Kandráčovci vydávajú vianočný album Pod Tatrami spí Ježiško (4. 12. 2021)
 Kandráčovci predstavujú nové CD Do rána hraj (29. 12. 2019)
 Bratislava si užívala Šaleny megakoncert Kandráčovcov (11. 10. 2018)nasledujúci článok >>
Zábava pre rodinu i priateľov: vedomostné hry Poznáš Slovensko? a Poznáš Tatry?
<< predchádzajúci článok
Video: Skupina Peter Bič Project praje krásne Vianoce singlom Tichá Noc