Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. decembra 2022

Video: Skupina Peter Bič Project praje krásne Vianoce singlom Tichá NocDo Vianoc nás čaká ešte zopár koncertov, potom nasleduje oddych, čas pre tých najbližších a začiatkom marca už vyrážame na turné, približuje Peter Bič.Zdieľať
Video: Skupina Peter Bič Project praje krásne Vianoce singlom Tichá Noc

 

Skupina Peter Bič Project uzatvára rok 2022 vlastnou verziou piesne Tichá Noc.


"Posledné roky, asi čím som starší, vnímam Vianoce omnoho intenzívnejšie. Sú krásne a mám ich rád," hovorí Peter Bič a dodáva: "Je to aj poďakovanie všetkým fanúšikom, ktorí sa na nás prišli pozrieť, vypočuť. Tých koncertov nebolo málo, preto poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k tomu, že tento rok bol naozaj náročný, ale pekný."

"K pesničke sme pripravili aj vianočný videoklip a už pri jeho natáčaní som sa veľmi tešila na Vianoce, takže budú vlastne dvakrát," doplnila speváčka Viktória Vargová.

"Do Vianoc nás čaká ešte zopár koncertov, potom nasleduje oddych, čas pre tých najbližších a začiatkom marca už vyrážame na turné," pridáva informáciu Peter Bič.

Od polovice marca 2023 bude skupina na turné v týchto mestách: Prešov, Humenné, Prievidza, Zvolen, Martin, Bratislava, Žilina, Dolný Kubín a Košice.

Pred 13 mesiacmi skupina Peter Bič Project vydala štúdiový album Hlava a ten sa v týchto dňoch dočkal ocenenia vo forme Platinového albumu.Tichá noc klip:

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Ondrej Kandráč prichádza s novým albumom a klipom s celou rodinou
<< predchádzajúci článok
Vo veku 95 rokov zomrela slovenská herečka Mária Kráľovičová