Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

30. marca 2024

Video: Peter Juhás a Teri Čikoš predstavili klip k piesni Tvoje pažePieseň hovorí, ako sa nebáť skúšať v živote svoje šťastie.Zdieľať
Video: Peter Juhás a Teri Čikoš predstavili klip k piesni Tvoje paže

Hudobník Peter Juhás a speváčka Teri Čikoš predstavili videoklip k piesni Tvoje paže. Text napísal Peter Juhás, hudbu zložil spolu s Pištom Lengyelom. Obaja speváci si v klipe aj zahrali. 


"S Petrom sa poznáme zo súťaže The Voice, kde sme spolu súťažili v tíme Jany Kirschner. Po súťaži sme zostali kamarátmi a rozhodli sme sa niečo spolu zložiť. Tak vznikla skladba Tvoje paže. V štúdiu sa pracovalo veľmi príjemne a so skvelými hudobníkmi," hovorí speváčka a dodáva: "Emócia v klipe je sympatická a hravá. Počas nakrúcania bola dobrá nálada a myslím, že z toho vzišlo niečo veľmi milé a prirodzené."

Pieseň hovorí, ako sa nebáť skúšať v živote svoje šťastie. "Kto neskúsi, nevie. V živote je dôležité odovzdať sa svojim pocitom, prežiť ich a následne ich nechať urobiť svoju prácu," doplnil Juhás.

Obaja speváci pripravujú spolu aj ďalšie skladby. Peter zároveň pracuje na novom albume, vydať ho chce v lete. Teri stále promuje piesne z albumu Dievča, ktorý vydala v októbri minulého roka.

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do 15. apríla môžete hlasovať o divácku cenu ocenenia Slnko v sieti, slávnostný galavečer sa uskutoční 26. apríla
<< predchádzajúci článok
Festival Sziget 2024 zverejnil 40 nových mien, príde aj Liam Gallagher