Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. mája 2019

Video: Polícia zadržala vysoko postaveného člena mafiánskej skupiny „sýkorovcov“Policajti v Rajke zadržali vysoko postaveného člena mafiánskej skupiny "sýkorovcov". Polícia o tom informovala na sociálnej sieti. Maďarský podnikateľ István Lahó, v gangu ...Zdieľať
policia zadrzanie sykorovca BRATISLAVA 14. mája (WebNoviny.sk) - Policajti v Rajke zadržali vysoko postaveného člena mafiánskej skupiny "sýkorovcov". Polícia o tom informovala na sociálnej sieti.


Maďarský podnikateľ István Lahó, v gangu „sýkoriek“ prezývaný aj Išty alebo Veľký Ištván, bol odsúdený za zločin založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny na 12 rokov a zaradený na výkon trestu odňatia slobody do ústavu na výkon trestu s maximálnym stupňom stráženia. Slovenská polícia po ňom pátrala od vlaňajšieho septembra. Našli ho cieľoví pátrači Prezídia PZ.

Ako bližšie uviedla polícia na ich facebookovej stránke, na základe získaných poznatkov v spolupráci s policajtmi cieľového pátrania Maďarska, prostredníctvom medzinárodnej siete ENFAST, vykonali policajti zásahovej patroly polície Maďarska zásah, ktorý viedol bezprostredne k zadržaniu hľadaného 11. mája v maďarskej obci Rajka. Odsúdený v súčasnosti čaká na vydanie na Slovensko vo vydávacej väzbe v Maďarsku.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Polícia zadržala vysoko postaveného člena mafiánskej skupiny „sýkorovcov“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prebytok českej platobnej bilancie v marci prudko klesol
<< predchádzajúci článok
Medzinárodná asociácia pomôže lekárom z iných krajín uplatniť sa v SR

Video: Polícia zadržala vysoko postaveného člena mafiánskej skupiny „sýkorovcov“ - diskusné fórum čitateľov