Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Príroda-Zvieratá

02. januára 2018

Video: Ruská armáda v novoročnom videu predstavila svoje budúce posily, sú to malé šteniatkaRuské ozbrojené sily predstavili v novoročnom videu svoje budúce posily: malé hravé šteniatka. Posledný rok sa ruská armáda chválila predovšetkým svojimi vojenskými úspechmi v Sýrii, tentoraz ...Zdieľať
 Ruská armáda v novoročnom videu

MOSKVA 2. januára — Ruské ozbrojené sily predstavili v novoročnom videu svoje budúce posily: malé hravé šteniatka. Posledný rok sa ruská armáda chválila predovšetkým svojimi vojenskými úspechmi v Sýrii, tentoraz zvolilo ministerstvo obrany ale jemnejší tón.


V minútovom videu prezentuje desiatky šteniatok, ktoré jedia a maznajú sa. Armáda si ich cvičí už odmalička. Staršie psíky video ukazuje, ako sa hrajú a trénujú s vojakmi.Ruské ozbrojené sily "zamestnávajú" celkovo viac než 3 000 psov, pričom 470. chovné centrum armády pri Moskve žne najviac úspechov. Zvíťazilo aj v medzinárodnej súťaži armádnych psov z centier v Rusku, Bielorusku, Egyptu, Iránu a Uzbekistanu, ktorá sa konala v lete.


Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Ruská armáda v novoročnom videu predstavila svoje budúce posily, sú to malé šteniatka © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
ŠIALENÝ NÁPAD: Tyson si otvorí ranč na pestovanie a predaj marihuany
<< predchádzajúci článok
Najväčšou kybernetickou hrozbou bol vlani ransomvér

Video: Ruská armáda v novoročnom videu predstavila svoje budúce posily, sú to malé šteniatka - diskusné fórum čitateľov