Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. júla 2021

Video: Skupina Desmod & Robo Šimko predstavuje nový singel Dokonalý plánRobo Šimko, nový spevák skupiny, ktorý je zároveň aj autorom textu, o tejto skladbe hovorí, že má reflektovať ich pocity, emócie, a silu ísť ďalej.Zdieľať
Video: Skupina Desmod & Robo Šimko predstavuje nový singel Dokonalý plán

V apríli prebehla médiami informácia o rozdelení známej slovenskej skupiny Desmod. Nová zostava pod názvom Desmod & Robo Šimko predstavuje nový song s názvom Dokonalý plán. TASR informovala PR manažérka Nikoleta Kováčová.


Skupina, zložená z Dušana Minku (basgitara), Richarda Synčáka (gitara), Martina Cibulku (klávesy) a Rasťa Tomana (gitara) oznámila 23. mája na svojej sociálnej sieti príchod nových členov, ktorí obsadili posty bubeníka a speváka. Za bicie si sadol Michal Chrenko, ktorý pôsobil aj ako bubeník skupiny Metropolis, po jeho boku sa na poste speváka objaví Robo Šimko zo skupiny Massriot.

„Nie sme žiaden zlepenec, sme partia dlhoročných priateľov, ktorých cesty sa v tejto chvíli spojili. Poznáme sa už asi 14 rokov, Michal a Robo sa dokonca stretli aj v známej talentovej súťaži. Odkedy sa poznáme, mali sme vždy výborné kamarátske vzťahy a tešili sa zakaždým, keď sme sa stretli na festivaloch,“ uviedol na margo novej spolupráce basgitarista skupiny Dušan Minka.V novom zložení prichádza skupina aj s mierne zmeneným názvom, ktorým je Desmod & Robo Šimko. Za necelý mesiac stihli nacvičiť niekoľko koncertných programov, v týchto dňoch zverejnili aj nový singel Dokonalý plán.

Robo Šimko, nový spevák skupiny, ktorý je zároveň aj autorom textu, o tejto skladbe hovorí: „Má reflektovať naše pocity, naše emócie, našu silu ísť ďalej, a tým inšpirovať aj mnoho ľudí, ktorí sa akoby zasekli v cykle nezdaru, padli a majú pocit, že sa už nikdy nepostavia. Chceme ňou vrátiť ľuďom sny. Myslíme si, že ak sa sny snívajú a na ceste za ich dosiahnutím je vôľa a tvrdá práca, aj keď to pôsobí ako zázrak, ten sen sa splní.“

Kapela sa premiérovo predstaví 16. júla v Nitre už aj s novým singlom Dokonalý plán, ktorý sa teší popularite na sociálnych sieťach aj v slovenských rádiách.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do vesmíru s Jeffom Bezosom poletí aj 82-ročná pilotka Wally Funková
<< predchádzajúci článok
Topfest privíta fanúšikov na novom mieste v Častkovciach