Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. júla 2021

Topfest privíta fanúšikov na novom mieste v ČastkovciachHudobných nadšencov osloví aj formácia Queenie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold legendárnej britskej kapele Queen.Zdieľať
Topfest privíta fanúšikov na novom mieste v Častkovciach

Festivalové leto odštartuje už tento víkend Topfest. Jeden z najväčších slovenských festivalov sa uskutoční 2. a 3. júla na novom mieste v Jazdiarni Banát v obci Častkovce. TASR o tom informovala PR manažérka Nora Krchňáková.


Festival Topfest sa premiestnil na nové miesto a ponúkne hudobný program, na ktorom už tradične nemôže chýbať česká rocková legenda Kabát. Ďalšími účinkujúcimi budú Inekafe, Hex, Horkýže Slíže, Billy Barman, Konflikt, Smola a Hrušky či Zóna A.

„Keďže ide o festivalové vystúpenie, zahráme tie najväčšie hity, pesničky, ktoré ľudia poznajú najviac. Máme už za sebou zopár koncertov a musím povedať, že ľudia sa neskutočne tešia. Od fanúšikov máme ohlasy, že im živé vystúpenia veľmi chýbali,“ uviedol pre médiá frontman skupiny Hex Tomáš Yxo Dohňanský.

Hudobných nadšencov osloví aj formácia Queenie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold legendárnej britskej kapele Queen. Ako jediná česká kapela hrali Queenie pred britskou kráľovnou a dostalo sa im veľkého uznania.

„Vstup na festival bude možný v piatok (2. 7.) od 10.00 h. V areáli sa bude nachádzať veľkokapacitný stan, VIP zóna a stanové mestečko. Oproti areálu je k dispozícii parkovisko.

Prosíme všetkých návštevníkov festivalu, aby pri pokladnici nadiktovali svoje meno a telefónne číslo. A aby sa správali zodpovedne, stále platia protipandemické opatrenia. Preto treba dodržiavať aj princíp R-O-R. Prosíme návštevníkov, aby si pri vstupe na festival nechali skontrolovať batožinu SBS službou. Do areálu sa nemôžu nosiť žiadne ostré predmety ani sklenené fľaše či alkohol. Doprava na festival bude zabezpečená z Nového Mesta nad Váhom zo železničnej stanice,“
rekapituluje zástupca organizátora Martin Noga.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Skončil sa rockový festival Topfest (30. 6. 2019)
 Festival Topfest sa vracia na domovskú scénu do areálu Zelenej vody (27. 6. 2019)
 V piatok štartuje v areáli Zelená voda festival TOPFEST (25. 6. 2019)
 Na festivale TOPFEST zahrá legendárna britská kapela Apollo 440 (26. 4. 2019)
 TOPFEST zažije jediný koncert projektu Zemětřesení na Slovensku (20. 3. 2019)
 Festival TOPFEST oslávil 15-te narodeniny návratom na Zelenú vodu (2. 7. 2018)
 VIDEO: Topfest úspešne naštartoval festivalové leto (1. 7. 2018)
 Zajtra štartuje festival TOPFEST (28. 6. 2018)
 Festival TOPFEST a Zelená voda je dokonalé spojenie (31. 5. 2018)
 Topfest má 15 rokov: Oslávi ich s Kabátom, Tublatankou a Horkýže Slíže (10. 1. 2018)nasledujúci článok >>
Video: Skupina Desmod & Robo Šimko predstavuje nový singel Dokonalý plán
<< predchádzajúci článok
Video: Skupina Nocadeň prichádza s novým singlom Žiletky