17. mája 2013

Srbský tenista Viktor Troicki sa v stredu počas zápasu s Lotyšom Ernestsom Gulbisom v 2. kole dvojhry na antukovom turnaji ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL d´Italia v Ríme viac ako tri minúty ...

viktor troicki RÍM 17. mája (WEBNOVINY) - Srbský tenista Viktor Troicki sa v stredu počas zápasu s Lotyšom Ernestsom Gulbisom v 2. kole dvojhry na antukovom turnaji ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL d´Italia v Ríme viac ako tri minúty nechcel zmieriť s verdiktom, ktorý znamenal jeho manko setu a brejku.

Keď po jeho údere pod hrozbou brejkbalu zahlásili "out" a potvrdil ho aj empajrový rozhodca Cédric Mourier, Troicki si najprv teatrálne bral za svedka vesmír a potom dotiahol na kurt kameramana, aby všetkým ponúkol detailný záber na stopu po dopade loptičky. Nedosiahol však svoje a napokon prehral dvakrát 1:6.