Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. júla 2021

Vietnam vyhlásil lockdown v hlavnom meste Hanoj, otvorené sú len nemocnice a nevyhnutné prevádzkyVo vietnamskom hlavnom meste Hanoj začal pre väčšie šírenie koronavírusu v krajine od soboty platiť 15-dňovýZdieľať
virus_outbreak_vietnam_58055 67afab030b48442683d51c04731ca831 676x451 24.7.2021 (Webnoviny.sk) - Vo vietnamskom hlavnom meste Hanoj začal pre väčšie šírenie koronavírusu v krajine od soboty platiť 15-dňový lockdown. Ľudia sa tak môžu na verejnosti schádzať len vo dvojiciach a otvorené môžu byť len vládne úrady, nemocnice a nevyhnutné prevádzky.

Viac o téme: Koronavírus


Tento týždeň už v meste pre nárast prípadov pozastavili všetky vonkajšie aktivity a nariadili zatvorenie podnikov, ktoré nie sú nevyhnutné. V piatok v Hanoji potvrdili 70 infekcií, čo je najvyšší počet v meste.

Celkovo vo Vietname zaznamenali za ostatných 24 hodín 7 295 prípadov nákazy koronavírusom. Takmer 5 000 z nich je z Hočiminovho Mesta, ktoré tiež predĺžilo svoj lockdown do 1. augusta.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vietnam vyhlásil lockdown v hlavnom meste Hanoj, otvorené sú len nemocnice a nevyhnutné prevádzky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
ZMOS si posvietil na plány ochrany obyvateľstva, má ich takmer 60 percent slovenských miest a obcí
<< predchádzajúci článok
Taraba: Návšteva pápeža Františka na Slovensku nebude pastoračná, ale vakcinačná

Vietnam vyhlásil lockdown v hlavnom meste Hanoj, otvorené sú len nemocnice a nevyhnutné prevádzky - diskusné fórum čitateľov