27. septembra 2010

Villarreal už druhý v domácej lige

V jedinom pondelkovom zápase 5. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže zvíťazili hráči tímu Villarreal CF na pôde Málagy 3:2, na svojom konte majú už dvanásť ...

bez nazvu Foto: SITA/AP

MÁLAGA 27. septembra (WEBNOVINY) - V jedinom pondelkovom zápase 5. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže zvíťazili hráči tímu Villarreal CF na pôde Málagy 3:2, na svojom konte majú už dvanásť bodov a dostali sa na druhé miesto v dvadsaťčlennom pelotóne Primera División. Domáci sa dostali do vedenia presným zásahom Eliseua, ale Cazorla a Rossi dokázali otočiť. V 29. min síce vyrovnal na 2:2 Dondón, ale už o štyri minúty neskôr dosiahol svoj druhý presný zásah v zápase Cazorla a ako sa neskôr ukázalo, bol to víťazný gól. Ešte v prvom polčase sa musel pod sprchy porúčať autor prvého gólu v zápase Eliseu, ktorý dostal od hlavného rozhodcu Texeiru Vitienesa červenú kartu. Málage patrí so ziskom šiestich bodov dvanáste miesto.

Výsledok pondelkového duelu 5. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

Málaga - Villarreal CF 2:3 (2:3)
Góly: 4. Eliseu, 29. Dondón - 21. a 33. Cazorla, 23. Rossi, ČK: 41. Eliseu (Málaga)