Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. apríla 2006

Vnútro už zabezpečuje volebné tlačoviny na ďalšie štyri rokyMinisterstvo vnútra SR hľadá firmu, ktorá zabezpečí výrobu a distribúciu tlačovín pre voľby a referendá v rokoch 2006 až 2010. Ako vyplýva z predbežného oznámenia vo vestníku verejného ...Zdieľať

BRATISLAVA 29. apríla (WN/SITA) - Ministerstvo vnútra SR hľadá firmu, ktorá zabezpečí výrobu a distribúciu tlačovín pre voľby a referendá v rokoch 2006 až 2010. Ako vyplýva z predbežného oznámenia vo vestníku verejného obstarávania, ide o voľby do Európskeho parlamentu, Národnej rady SR, orgánov samosprávy obcí, orgánov samosprávnych krajov, prezidenta a tlačoviny pre prípadné referendum. Predpokladaná hodnota objednávky bez DPH je 105 miliónov korún.

Podľa predbežného zadania by sa mali hlásiť firmy, ktoré sú schopné zabezpečiť tlač a distribúciu voličských - hlasovacích preukazov (2,64 milióna ks), hlasovacích lístkov pre voľby do obecného (mestského) zastupiteľstva, starostu obce, primátora mesta a starostov mestských častí (8,9 milióna ks), hlasovacích lístkov pre referendum (9 miliónov ks) a hlasovacích lístkov do Európskeho parlamentu (4,5 milióna ks). Obstarávanie zahŕňa aj hlasovacie lístky pre voľbu prezidenta (13,5 milióna ks), na voľby do vyšších územných celkov (4,5 milióna ks) a pre voľby do NR SR (90 miliónov ks). Rovnako aj na tlač a distribúciu: preukazov zapisovateľov, členov komisií a odborného (sumarizačného) útvaru (650 000 ks), zápisníc volebných komisií (1,68 milióna ks), zoznamov zaregistrovaných kandidátov do NR SR (4,5 milióna ks) a taktiež rôzne tlačoviny (5,7 ks) a publikácie (210 000 ks).

FOTO : SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
KĽDR obvinila USA zo 160 špionážnych letov v apríli
<< predchádzajúci článok
Franca Mariniho zvolili za predsedu talianskeho senátu

Vnútro už zabezpečuje volebné tlačoviny na ďalšie štyri roky - diskusné fórum čitateľov