Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Vonkajšie rolety – overená klasika v exteriérovom tieneníNájsť kvalitnú tieniacu techniku nie je dnes v tak bohatej ponuke problém.Zdieľať
Vonkajšie rolety – overená klasika v exteriérovom tienení

Kým kedysi bol záujem predovšetkým o klasické interiérové žalúzie, ktoré sa aj napriek bohatšej ponuke tieniacej techniky stále drží na popredných priečkach, teraz je veľký záujem o vonkajšie rolety.

Kvalitné vonkajšie rolety sú považované za overenú klasiku v exteriérovom tienení a sú dominantným prvkom viacerých moderných rodinných domov.

Výrazné šetrenie nákladov na kúrenie a klimatizáciu

Viaceré rodiny žijúce v rodinných domoch platia dlhodobo vysoké účty kvôli vykurovaniu a klimatizácii. Ak si vyberiete overenú klasiku v exteriérovom tienení, môžete počítať s výraznejším šetrením nákladov na kúrenie a klimatizáciu. Každý výrazný pokles pri platení energií každá domácnosť uvíta a práve preto by sme šetrenie nákladov na kúrenie a klimatizáciu mohli označiť za jednu z najväčších výhod vonkajších roliet.

Ochrana pred únikom tepla v zime a pred prehrievaním interiéru v lete je veľmi dôležitá.

Bezpečnostná funkcia

Vonkajšie rolety patria medzi kvalitnejšiu tieniacu techniku a keďže sú overenou klasikou v exteriérovom tienení, treba poznať aj ich ďalšie výhody. Okrem šetrenia nákladov plnia aj bezpečnostnú funkciu. Chránia pred nevítanými návštevami a chránia aj pred prírodnými živlami. Silný vietor, či dážď nebudú mať žiadnu šancu.

Poskytujú dokonca aj dokonalú ochranu pred hlukom a neželanými pohľadmi z ulice.

Ak vás ani tieto výhody vonkajších roliet nepresvedčili, ponúkame vám ďalšie, ktoré vás už pravdepodobne presvedčia. Okrem výraznejšieho zlepšenia estetického vnímania domu, ktoré patrí tiež medzi najväčšie výhody vonkajších roliet, vám vonkajšie rolety aj počas tienenia umožnia vetrať. Umožnia vám to práve medzery medzi lamelami.

Vyberte si spomedzi tieniacej techniky práve overenú klasiku v exteriérovom tienení. Moderné vonkajšie rolety dodajú vášmu domu šmrnc.

Zdroj obrázka:

Autor: Studio Harmony / Shutterstock.com


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Galavečer v Oktagone MMA priniesol vyhecovanú show a bleskový hlavný zápas
<< predchádzajúci článok
Extrémizmus má na mladých veľký dosah a protiextrémistická koncepcia eviduje aj nárast nenávistných prejavov

Vonkajšie rolety – overená klasika v exteriérovom tienení - diskusné fórum čitateľov