Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. februára 2023

VRAŽDA VO VEĽKOM BIELI: Polícia obvinila UkrajincaV prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo na doživotie.Zdieľať
VRAŽDA VO VEĽKOM BIELI: Polícia obvinila Ukrajinca

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky obvinil 50-ročného Ukrajinca z obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorej došlo vo Veľkom Bieli. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


"Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal obvinený muž spôsobiť v nočných hodinách z piatka (3. 2.) na sobotu (4. 2.) v jednom z domov v obci Veľký Biel poškodenej 44-ročnej žene doposiaľ presne nezisteným spôsobom a pravdepodobne bez použitia cudzieho predmetu zranenia v oblasti hlavy, ktorým žena podľahla," ozrejmil.

Obvineného umiestnili do cely policajného zaistenia. "Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie," doplnil hovorca. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo na doživotie.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Silné zemetrasenie v Turecku a Sýrii si vyžiadalo stovky mŕtvych, ich počet ešte porastie (video+foto)
<< predchádzajúci článok
Pri silnom zemetrasení zahynulo v Turecku a Sýrii najmenej 360 ľudí