Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. júna 2020

Všade vidí len zradcov a nepriateľov, ostro sa pustila Beňová do FicaMonika Beňová na sociálnej Facebook poriadne skritizovala Roberta Fica. Dlhoročnej europoslankyni sa nepáčilo, ako predseda strany Smer-SD reagoval na odchod ďalších 10 poslancov k Petrovi Pellegrinimu, ktorý ohlásil založenie vlastnej strany.Zdieľať
Všade vidí len zradcov a nepriateľov, ostro sa pustila Beňová do Fica

 

Stať o Kaliňákových deťoch

„Predseda strany, ktorá má 21 rokov a ktorá napriek všetkému stále disponuje pomerne solídnou voličskou základňou, má povinnosť postaviť sa pred média a vysvetliť našim voličom čo sa deje a najmä, čo sa bude diať ďalej,“ napísala Beňová a dodala, že v neposlednom rade je to aj jeho povinnosť voči tým, ktorí sme zo strany neodišli.

Priam neuveriteľné podľa Beňovej pôsobila stať o Kaliňákových deťoch a biznis krídle zosobnených v exministerke vnútra Denise Sakovej a Erikovi Tomášovi. Jedným dychom si tak kopol do Kaliňáka, Sakovej aj Tomáša,“ uviedla Beňová s tým, že to dokazuje len fakt, v akej hlbokej paranoi sa Fico nachádza. „Všade vidí len zradcov a nepriateľov a sedí sám, schovaný kdesi, namiesto toho, aby sa postavil k situácii čelom a ponúkol riešenie,“ dodala.

Ostali dvaja podpredsedovia z piatich

Beňová si myslí že voliči Smeru čakajú od strany opozičnú politiku a členovia víziu, čo ďalej. Je politicky a aj ľudsky neakceptovateľné, že predseda necíti elementárnu zodpovednosť za túto situáciu a nedokáže sa solídne postaviť pred nás, a pred našich voličov aby povedal aspoň pár súvislých viet,“ kritizuje ďalej Fica, ktorý podľa nej nemôže očakávať, že ho budú donekonečna ľutovať za stav, do ktorého sám seba vmanévroval.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cestovný ruch na Slovensku potrebuje po pandémii zásadnú podporu, aby sa opäť postavil na nohy
<< predchádzajúci článok
Matovič: Otázka opätovného zavedenia povinnej karantény je na mieste