07. apríla 2008

Výsledok dohrávky 24. kola Corgoň ligy

BRATISLAVA 7. apríla (WEBNOVINY)- Výsledok dohrávaného zápasu 24. kola futbalovej Corgoňligy 2007/2008: ZTS Dubnica - MFK Ružomberok 1:1 (0:1) Góly: 79. Bruško - 28. Š. Zošák, ŽK: 90. Seye (Dubnica), rozhodovali: Trutz - Balko, ...

BRATISLAVA 7. apríla (WEBNOVINY)- Výsledok dohrávaného zápasu 24. kola futbalovej Corgoňligy 2007/2008: ZTS Dubnica - MFK Ružomberok 1:1 (0:1) Góly: 79. Bruško - 28. Š. Zošák, ŽK: 90. Seye (Dubnica), rozhodovali: Trutz - Balko, Likavský, 1200 divákov Ružomberčania boli od začiatku aktívnejší, prvú šancu však mali domáci, keď po Bruškovom rohu Ondráš hlavičkoval tesne vedľa. Najaktívnejšími hráčmi hostí boli Macko so Zošákom, ktorí organizovali ofenzívne snahy oranžových. Dubnický gólman Perniš napriek tomu nemal veľa práce a slabé strely hostí bez problémov pochytal. Skóre stretnutia otvoril v 28. minúte najusilovnejší hráč na ihrisku Zošák, ktorý utiekol Špendlovi a strelou zblízka prekonal Perniša. Tesne pred prestávkou mohol Zošák pridať aj druhý gól. Ondráš ho nedôrazným bránením pustil do sľubnej príležitosti, ale sám pred domácim brankárom tentokrát neuspel. Domáci sa po zmene strán neustále snažili o vyrovnanie, pomohlo im najmä nasadenie Oberta v polčasovej prestávke, ktorý dobre spolupracoval s Kuzmom a Bruškom. V 78. min mohli hostia z ojedinelého útoku zvýšiť na rozdiel dvoch gólov, Kucka však svoje sólo zakončil veľmi nepresne. O minútu neskôr už bolo vyrovnané, keď Kuzma našiel Bruška a ten nádhernou strelou prekonal Hajdúcha. Liptáci mohli ešte víťazstvo strhnúť na svoju stranu, Bakošov pokus však Perniš vyrazil na brvno. SITA