Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

23. apríla 2006

Vyvolení 2: O ceny za 12 miliónov už nebojuje LuciaŠanca vyhrať ceny za 12 miliónov korún v reality šou Vyvolení je už pre Luciu Cyprichovú z Košíc minulosťou.Zdieľať
       V sobotňajšom Dueli ju porazili Hilár "Erik" Lakatošovie a Magdalénka Kurišová, ktorá sa ako definitívny víťaz večera vrátila do vily z fialovou šatkou imunity. "V civile" si Lucia okamžite poplakala za svojim priateľom Jarom, ktorý zostal vo vile a ovládli ju rôzne pocity. Na jednej strane sa totiž tešila, že je z vily vonku, na strane druhej priznala, že má trochu strach z toho, čo ju čaká doma. "Mám zlé tušenie, že to bude doma dusné. Rodičia sú skvelí, ale trošku konzervatívni a na veci sa pozerajú trošku inak. Uvidím, ako sa to všetko vyvinie, ale myslím si, že som nič také zlé neurobila. Je predsa veľa mladých ľudí, ktorí sa správajú oveľa horšie," povedala Lucia, ktorej rodičia vraj spočiatku vôbec nechceli, aby sa do reality šou prihlásila.

      Nepovedala im ani, že absolvovala kasting a s pravdou vyšla von, až keď išla podpisovať zmluvu. "Nesúhlasili s tým a ocino sa so mnou zo začiatku nerozprával. Aj keď neskôr zmenil názor a povedal, že mi drží palce," dodala Lucia, ktorá verí, že ju mama podrží. "Je to najlepšia mama na svete a nemala som s ňou nikdy problém. Bojím sa len, ako to bude vnímať otec, ktorý je viac impulzívnejší," povedala.


      Obavy však Lucia nemala len z rodiny. Vôbec totiž netušila, či ju kvôli vynechanej dochádzke nevyhodili zo školy. "Zrejme sa to už zachrániť nedá, lebo mám veľa vymeškaných hodín. Asi bude na rok prerušená," poznamenala Lucia, ktorú z nie práve najveselšej nálady aspoň trochu vytrhla celkom obyčajná správa "z reality". Na otázku, či vie, kto vyhral Superstar, s úsmevom vyhŕkla: "Určite Cmoro!" Minula sa len pri odhade druhého miesta, na ktoré tipovala Ivana Štroffeka.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na festivale Hory a mesto bodovali aj slovenskí režiséri
<< predchádzajúci článok
Festival Williama Shakespeara bude trvať celý rok

Vyvolení 2: O ceny za 12 miliónov už nebojuje Lucia - diskusné fórum čitateľov