Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

09. apríla 2006

Vyvolení 2: Sobotňajší Duel sa skončil nečakaným obratom, vypadol HegiNečakaným vyradením Eugena Hegedusa alias Hegiho sa v sobotu večer skončil ďalší z Duelov reality šou Vyvolení.Zdieľať
       Hegi totiž od stredy v hlasovaní dosť výrazne viedol. Aj keď len percentuálne a nebolo zrejmé, koľko hlasov mu vlastne diváci presne poslali. Naopak Peter Čižmárik alias Čičo v percentuálnom hlasovaní pred Duelom zaostával, no napokon z neho odišiel ako absolútny víťaz s viac ako 18.000 hlasmi.

      "Prekvapilo ma to. Nečakal som, že sa nevrátim. Prehral som, ale s úsmevom ideme ďalej," povedal krátko po vyradení Hegi, ktorý mal v štúdiu na Kolibe početný fanklub a hoci prehral, oproti predchádzajúcemu Duelu si o pár stoviek hlasov polepšil.
      "Je to takisto výhra," podotkol s úsmevom. Prekvapilo ho tiež, koľko hlasov dostal jeho súper Čičo. "Minule mal okolo sedemtisíc, teraz vyše 18.000. Dosť ma to prekvapilo. Podľa mňa má veľa vplyvných kamarátov, ktorí ho podržali. Je to múdry človek, povie si svoj názor, ale niektoré situácie fakt vyprovokuje a mal by si priznať svoju chybu," povedal čerstvý exvyvolený.
      Do vily by sa síce rád vrátil, no tešil sa aj na realitu bežného života. "Bola tam zábava a dalo mi to aj niečo do života. Spoznal som sám seba v jednotlivých situáciách," dodal Hegi, ktorý z vily odchádzal o šesť kilogramov ľahší. Tie zhodil najmä na "nátlak" spolubývajúceho Dana, ktorý bol preňho akousi psychickou podporou.
      "Tlačil na mňa, aby som namiesto raňajok hneď bicykloval a tiež sme sa snažili spolu cvičiť. Dve kilá som schudol aj počas nedávneho vojenského výcviku," objasnil Hegi svoj recept na zhadzovanie kilogramov.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyvolení 2: Erik ide opäť do Duelu
<< predchádzajúci článok
Chmel vyhlásil nový konkurz na šéfa SND

Vyvolení 2: Sobotňajší Duel sa skončil nečakaným obratom, vypadol Hegi - diskusné fórum čitateľov