12. marca 2015

Vzájomný duel Pánika s Meszárošom dopadol víťazne pre útočníka Toronta

Leo Komarov so spoluhráčmi sa teší z gólu, ktorý strelil v prvej tretine zápasu Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres v stredu 11. marca 2015 v Toronte. Na snímke vpravo s číslom 18 slovenský útočník Richard Pánik. Foto: TASR/AP
New York 12. marca (TASR) - V troch zápasoch zámorskej NHL v noci na štvrtok sa predstavili dvaja slovenskí hokejisti, vo vzájomnom súboji útočníka Toronta Richarda Pánika s obrancom Buffala Andrejom Meszárošom sa tešil domáci hráč Maple Leafs po výhre 4:3 po samostatných nájazdoch. Slováci nebodovali, postavou súboja sa stal domáci center Tyler Bozak, ktorý v tretej tretine v presilovke vyrovnal a v nájazdoch sa presadil ako jediný hráč.

Zostrih najlepšieho zo zápasu Toronto - Buffalo

Vo washingtonskom Verizon Center prehrali domáci Capitals s New York Rangers 1:3, hostí k výhre potiahla brankárska dvojka Cam Talbot, ktorý zlikvidoval 28 z 29 domácich striel. Prekonal ho iba jeho už 45. gólom v ročníku ruský kanonier Alexander Ovečkin.

V treťom súboji programu si Calgary doma poradilo s Anaheimom 6:3 vďaka dvom dvojgólovým strelcom Johnnymu Gaudreauovi a Mattovi Stajanovi, hosťom k bodom nestačili ani dva presné zásahy Ryana Getzlafa.