Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

28. júla 2007

Witherspoon a V. Vaughn si zahrajú v prázdninovej komédiiHollywoodske hviezdy Vince Vaughn a Reese Witherspoon si spolu zahrajú v prázdninovej komédii filmových štúdií New Line Cinema, s názvom Four Christmases. New Line Cinema so sídlom v New Yorku v ...Zdieľať

BRATISLAVA 28. júla (WEBNOVINY) - Hollywoodske hviezdy Vince Vaughn a Reese Witherspoon si spolu zahrajú v prázdninovej komédii filmových štúdií New Line Cinema, s názvom Four Christmases. New Line Cinema so sídlom v New Yorku v súčasnosti rokuje s režisérmi. S produkciou by sa malo začať na začiatok jesene, aby sa film mohol dostať do kín počas sezóny v roku 2008, informuje magazín Variety. Vaughn sa zhostí produkcie a Witherspoon v súčasnosti tiež rokuje, že bude produkovať snímku o dvojici, ktorá sa snaží počas Vianoc navštíviť všetkých štyroch rozvedených rodičov. Spolu producentmi filmu sú Gary Barber, Roger Birnhaum a Jonatham Glickman. Scenár napíše dvojica Matt Allen a Caleb Wilson.

Zo spolupráce Vaughna s New Line Cinema vzišiel aj úspešný film Ako uloviť družičku (2005). Witherspoon, ktorá získala Oscara za úlohu June Carter Cash v muzikáli Walk the Line (2005), nedávno dokončila pre štúdiá New Line Cinema politický triler Rendition.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obvinili dvoch vydieračov Toma Cruisa
<< predchádzajúci článok
Nicole Richie kráča v stopách Paris Hilton do väzenia