08. decembra 2015

Wolfsburg po prvom polčase viedol nad Manchestrom United 2:1

Na snímke hráč United Anthony Martial (vľavo vpredu) oslavuje so spoluhráčni otvárací gól v zápase 6. kola skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov B-skupiny VfL Wolfsburg - Manchester United vo Wolfsburgu 8. decembra 2015. Foto: TASR/AP
Bratislava 8. decembra (TASR) - Futbalisti Manchestru United prehrávali po prvom polčase utorňajšieho súboja B-skupiny Ligy majstrov 2015/2016 na pôde VfL Wolfsburg 1:2.

Hostia síce viedli po góle Anthonyho Martiala, ale Naldo a Vierinha dokázali otočiť skóre v prospech "vlkov" a naštrbiť postupové ambície anglického súpera.

Na snímke hráč Eindhovenu Luuk de Jong (vpravo) hlavičkuje cez hráča CSKA Sergeja Ignašieviča v zápase 6. kola skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov B-skupiny PSV Eindhoven - CSKA Moskva v Eindhovene 8. decembra 2015. Foto: TASR/AP
Real Madrid už ako istý víťaz A-skupiny viedol nad švédskym Malmö hladko 3:0. Dvakrát sa strelecky presadil francúzsky útočník Karim Benzema, v 39. minúte zvýšil na rozdiel triedy Cristiano Ronaldo.