Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

27. marca 2011

Z domu v Košiciach ukradol trezor so zbraňamiTrezor so zbraňami a peniazmi si odniesol zatiaľ neznámy zlodej z rodinného domu na Štiavnickej ulici v Košiciach. Ako agentúru SITA informovala košická ...Zdieľať
zbrane Ilustračné fotoSITA/KR PZ BratislavaBRATISLAVA/KOŠICE 27. marca (WEBNOVINY) - Trezor so zbraňami a peniazmi si odniesol zatiaľ neznámy zlodej z rodinného domu na Štiavnickej ulici v Košiciach. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, zlodej sa do domu vlámal niekedy v čase od piatka 13:00 do soboty poludnia. Zo spálne si odniesol náramkové hodinky a rôzne zlaté šperky.

Následne z pracovne ukradol ohňovzdornú skriňu, v ktorej sa nachádzali dve pištole, ktoré mal majiteľ v legálnej držbe, hotovosť 10 000 eur a približne 90 000 českých korún a rôzne doklady. Päťdesiatpäťročnému majiteľovi vznikla škoda 48 040 eur. V tejto súvislosti policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin krádeže. Páchateľ môže ísť za tento skutok do väzenia na tri až desať rokov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Živá krížová cesta na Veľký piatok v centre Prešova
<< predchádzajúci článok
Koalícia nie je viazaná politikou Bugára, tvrdí Hrušovský