Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. apríla 2024

Žena na elektrickej kolobežke nedala prednosť v jazde a vošla na hlavnú cestu, viezla pritom aj deväť ročnú dcéru (foto)Po zrážke e-kolobežky a osobného auta na križovatke v Hlohovci odviezli záchranári na ošetrenie do nemocnice dve osoby z kolobežky. 37-ročná vodička na e-kolobežke podľa doterajších zistení ...Zdieľať
439865056_836882691818642_6855534685732301783_n 676x452 23.4.2024 (SITA.sk) - Po zrážke e-kolobežky a osobného auta na križovatke v Hlohovci odviezli záchranári na ošetrenie do nemocnice dve osoby z kolobežky.


37-ročná vodička na e-kolobežke podľa doterajších zistení polície nerešpektovala dopravnú značku Stoj, daj prednosť v jazde! a vošla do jazdnej dráhy vozidla Hyundai i30, ktoré išlo po hlavnej ceste.

Na kolobežke pritom viezla svoju 9-ročnú dcéru. Rozsah zranení ženy aj jej dcéry nie je zatiaľ známy. Polícia okolnosti nehody naďalej vyšetruje ako priestupok v doprave.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Ako však informovala trnavská polícia, policajti predbežne zistili nesprávny spôsob jazdy cez križovatku, nedanie prednosti v jazde a jazdu viacerých osôb na e-kolobežke. V súvislosti s touto nehodou polícia pripomína, že aj pri jazde na e-kolobežke je potrebné dodržiavať všetky predpisy v cestnej premávke.


Zdroj: SITA.sk - Žena na elektrickej kolobežke nedala prednosť v jazde a vošla na hlavnú cestu, viezla pritom aj deväť ročnú dcéru (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dostali ste predvolanie na súd? Ako sa pripraviť na úlohu svedka
<< predchádzajúci článok
Nezamestnanosť sa blíži k rekordne nízkym číslam, druhý mesiac po sebe rástol aj počet zamestnaných cudzincov