Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

29. januára 2024

Žena zo Šanghaja odkázala majetok v hodnote 2,8 milióna dolárov svojim psom a mačkám, jej deti ju zanedbávaliObyvateľka čínskeho mesta Šanghaj odkázala celý svoj majetok v hodnote takmer 2,8 milióna dolárov svojim domácim miláčikom, keďže ju jej tri deti nenavštevujú. Ako referuje web South China Morning ...Zdieľať
macka 676x451 29.1.2024 (SITA.sk) - Obyvateľka čínskeho mesta Šanghaj odkázala celý svoj majetok v hodnote takmer 2,8 milióna dolárov svojim domácim miláčikom, keďže ju jej tri deti nenavštevujú.


Ako referuje web South China Morning Post, podľa závetu po smrti ženy zostanú peniaze psom a mačkám.

Keď žena s priezviskom Liu zostarla a ochorela, jej tri deti ju prestali navštevovať a zanedbávali komunikáciu s ňou. Podľa Číňanky boli jej domáci miláčikovia, mačky a psy, vždy po jej boku.

Peniaze teda po smrti ženy pôjdu na starostlivosť o jej domácich miláčikov a ich potomkov. Financie bude spravovať miestna veterinárna klinika, ktorá sa štvornohých dedičov ujme.

„Povedali sme pani Liu, že ak jej deti zmenia svoj postoj k nej, ona môže kedykoľvek zmeniť svoju vôľu,“ povedala Čchen Kchaj, zamestnankyňa centra registrácie testamentov v Pekingu.


Zdroj: SITA.sk - Žena zo Šanghaja odkázala majetok v hodnote 2,8 milióna dolárov svojim psom a mačkám, jej deti ju zanedbávali © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemecká polícia zaistila 50-tisíc bitcoinov, ktoré majú hodnotu približne dvoch miliárd eur
<< predchádzajúci článok
Spišské divadlo má za sebou úspešný rok, prinieslo niekoľko noviniek