06. novembra 2013

Zenit Petrohrad remizoval s FC Porto 1:1, Hubočan hral celý zápas

Futbalisti Zenitu Petrohrad remizovali v stredajšom súboji 4. kola G-skupiny Ligy majstrov 2013/2014 na svojom trávniku s FC Porto 1:1 a udržali si druhé miesto v tabuľke s náskokom jedného bodu ...

Bratislava 6. novembra (TASR) - Futbalisti Zenitu Petrohrad remizovali v stredajšom súboji 4. kola G-skupiny Ligy majstrov 2013/2014 na svojom trávniku s FC Porto 1:1 a udržali si druhé miesto v tabuľke s náskokom jedného bodu na svojho súpera. Celý duel v drese domácich odohral slovenský obranca Tomáš Hubočan.

Portský klub neodplatil Zenitu prehru 0:1 spred dvoch týždňov, hoci bol v stretnutí ofenzívne aktívnejší. Skóre otvoril v 23. minúte Lucho Gonzalez presnou hlavičkou po centri Danila, už o päť minút neskôr ale vyrovnal domáci kanonier Hulk. Ten sa mohol stať v druhom polčase hrdinom, no v 52. minúte nepremenil pokutový kop, keď jeho pokus zneškodnil brankár Helton.