Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2023

Zlodej bral, čo mu prišlo pod ruku. Banskobystrickí kriminalisti zadržali muža, ktorý sa vlámal do troch áutBanskobystrickí kriminalisti zadržali zlodeja, ktorý sa počas víkendu najprv vlámal do troch vozidiel v Banskej Bystrici a na ďalší deň do kancelárskych priestorov jednej z firiem sídliacej v blízkosti nákupného ...Zdieľať
banska bystrica 676x451 21.9.2023 (SITA.sk) - Banskobystrickí kriminalisti zadržali zlodeja, ktorý sa počas víkendu najprv vlámal do troch vozidiel v Banskej Bystrici a na ďalší deň do kancelárskych priestorov jednej z firiem sídliacej v blízkosti nákupného centra ESC. Ako informovala banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, zlodej bral pri tom všetko, čo mu prišlo pod ruku.


„Nepohrdol subwooferom, navigáciou, LCD monitorom, slnečnými okuliarmi, mlynčekom na kávu, dvojmetrovým hliníkovým rebríkom, predlžovačkami či dokonca rýchlovarnou kanvicou," popisuje polícia.

Pokračuje tým, že vďaka úspešnej práci banskobystrických kriminalistov však tieto veci nestihol speňažiť. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom poškodzovanie cudzej veci.


Zdroj: SITA.sk - Zlodej bral, čo mu prišlo pod ruku. Banskobystrickí kriminalisti zadržali muža, ktorý sa vlámal do troch áut © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Saska vyzvala malé demokratické strany, aby odstúpili z volieb. Fico nesmie zostavovať vládu, varujú liberáli
<< predchádzajúci článok
KDH chce reformovať záchrannú zdravotnú službu, podľa Majerského je akútne potrebná (video)