Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    ZOH 2018 v Pjongčangu

14. februára 2018

ZOH2018: Klaebo vyzval na súboj Bolta, ten zatiaľ nereagovalNórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Klaebo sa teší po zisku zlatej medaily v šprinte klasickou technikou na ZOH v Pjongčangu 13. februára 2018.Zdieľať
Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Klaebo sa teší po zisku zlatej medaily v šprinte klasickou technikou na ZOH v Pjongčangu 13. februára 2018. Foto: TASR/AP
 
Pjongčang 14. februára (TASR) - Olympijský víťaz v lyžiarskom šprinte Johannes Hösflot Klaebo vyzval na zaujímavú konfrontáciu svetového rekordéra v behu na 100 metrov Usaina Bolta.


Jamajský šprintér, ktorý si už užíva športový dôchodok, uverejnil pred ZOH na sociálnej sieti Twitter, že každému športovcovi, ktorý na medailovom pódiu napodobní jeho víťazné gesto, venuje podpísanú fľašu šampanského. V Pjongčangu sa zatiaľ najviac činia holandskí rýchlokorčuliari, Klaebo však vyzval Bolta na súboj.

"Vyzdvihnem si ten šampus, keď proti mne nastúpi v New Yorku v Central Parku v súťaži na 100 metrov. On pobeží, ja pôjdem na bežkách. A potom uvidíme," povedal Klaebo, ktorý sa stal vo veku 21 rokov najmladším olympijským víťazom v behu na lyžiach. Jamajský atlét zatiaľ na túto výzvu nereagoval.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
FOTO: OLYMPIJSKÝ ZÁZRAK: Slovenskí hokejisti dali na frak OŠ Ruska
<< predchádzajúci článok
Medailovú bilanciu vedú Nemci, Slovensko je na delenom 15. mieste

ZOH2018: Klaebo vyzval na súboj Bolta, ten zatiaľ nereagoval - diskusné fórum čitateľov