Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. januára 2018

Zomrela Dolores O'Riordan, speváčka skupiny CranberriesÍrska speváčka rockové skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zomrela náhle vo veku 46 rokov v Londýne v pondelok 15. januára 2018. Na archívnej snímke z 27. januára 2008 je speváčka Dolores O'Riordan vystupuje na udeľovaní ...Zdieľať
Írska speváčka rockové skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zomrela náhle vo veku 46 rokov v Londýne v pondelok 15. januára 2018. Na archívnej snímke z 27. januára 2008 je speváčka Dolores O'Riordan vystupuje na udeľovaní cien EBBA vo francúzskom Cannes. Foto: TASR/AP
 

Londýn 15. januára (TASR) - Vo veku 46 rokov zomrela frontmanka írskej skupiny Cranberries, Dolores O'Riordan. Podľa agentúry AP to oznámila jej hovorkyňa Lindsey Holmesová.

Holmesová uviedla, že O'Riordan náhle skonala v pondelok v Londýne, kde nahrávala. Príčina jej smrti bezprostredne známa nebola. Hovorkyňa dodala, že speváčkina rodina je správou zdrvená.

Skupinu Cranberries z írskeho mesta Limerick v 90. rokoch medzinárodne preslávili viaceré skladby vrátane hitov ako Zombie či Linger.

 

 

 

  


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V kine Lumiére bude prehliadka filmov francúzskeho režiséra Melvilla
<< predchádzajúci článok
V Lesothe našli vysoko kvalitný diamant, údajne 5. najväčší na svete

Zomrela Dolores O'Riordan, speváčka skupiny Cranberries - diskusné fórum čitateľov