Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. novembra 2023

Zrážku s autom neprežila 78-ročná dôchodkyňa, polícia pripomína chodcom použitie reflexných prvkovPri dopravnej nehode v obci Bojná v okrese Topoľčany prišla v stredu popoludní o život 78-ročná chodkyňa. Zrazil ju vodič Toyoty Yaris, ktorý sa podľa polície pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a ...Zdieľať
dopravna nehoda 676x474 23.11.2023 (SITA.sk) - Pri dopravnej nehode v obci Bojná v okrese Topoľčany prišla v stredu popoludní o život 78-ročná chodkyňa. Zrazil ju vodič Toyoty Yaris, ktorý sa podľa polície pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke.


„Chodkyňa pravdepodobne prechádzala cez priechod pre chodcov a po náraze ju odhodilo do protismernej časti cesty. Pri dopravnej nehode utrpela, žiaľ, zranenia, ktorým na mieste podľahla. Policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom,“ informovala o tragickej nehode nitrianska polícia. Vyšetrovateľ Policajného zboru v Topoľčanoch začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Polícia vodičov vyzýva k zvýšenej opatrnosti na cestách, a to najmä zhoršenej viditeľnosti. Chodcom a cyklistom pripomína, aby používali reflexné vesty a reflexné prvky.


Zdroj: SITA.sk - Zrážku s autom neprežila 78-ročná dôchodkyňa, polícia pripomína chodcom použitie reflexných prvkov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusko pomohlo Severnej Kórey s vypustením špionážneho satelitu, tvrdia Juhokórejčania
<< predchádzajúci článok
Pri príležitosti Svetového dňa detí sa 12 slovenských pamiatok a najväčšia LED fasáda iniciatívou UNICEF “rozžiarili” namodro