22. októbra 2011

Zuzulová nedokončila 1. kolo obr. slalomu v Söldene

Víťazkou prvého kola sobotňajšieho obrovského slalomu žien v alpskom lyžovaní v rakúskom Söldene sa stala Talianka Federica Brignoneová, ktorá dosiahla čas 1:09,43 min. Druhú priečku obsadila ...

zuzulova na majstovstvach postupila d SÖLDEN 22. októbra (WEBNOVINY) - Víťazkou prvého kola sobotňajšieho obrovského slalomu žien v alpskom lyžovaní v rakúskom Söldene sa stala Talianka Federica Brignoneová, ktorá dosiahla čas 1:09,43 min. Druhú priečku obsadila domáca Elisabeth Görglová s mankom 0,44 s a tretia skončila Nemka Viktoria Rebensburgová (+0,56). V úvodnom podujatí tejto sezóny sa predstavili aj dve slovenské reprezentantky. Veronika Zuzulová nedokončila prvé kolo, keď nezvládla nájazd do bránky v hornej časti trate a Barbara Kantorová prišla do cieľa s mankom 5,43 s a nepostúpila do popoludňajšieho druhého kola.

Výsledky - preteky Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní žien v Söldene:

Obrovský slalom - poradie po prvom kole: 1. Federica Brignoneová (Tal.) 1:09,43 min, 2. Elisabeth Görglová (Rak.) +0,44 s, 3. Viktoria Rebensurgová (Nem.) +0,56, 4. Lindsey Vonnová (USA) +0,82, 5. Maria Pietilaeová-Holmnerová (Švéd.) +0,92, 6. Tessa Worleyová (Fr.) +1,28, 7. Jessica Lindellová-Vikarbyová (Švéd.) +1,34, 8. Anna Fenningerová (Rak.) +1,42, 9. Julia Mancusová (USA) +1,87, 10. Lara Gutová (Švaj.) +1,93, ... Barbara Kantorová (SR) +5,43 - nepostúpila do druhé kola, Veronika Zuzulová (SR) nedokončila prvé kolo.