Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. novembra 2018

A. Turčanová: Urobili sme všetko, čo bolo v našich siláchAndrea Turčanová, archívna snímka.Zdieľať
Andrea Turčanová, archívna snímka. Foto: TASR/Milan Kapusta
Prešov 10. novembra (TASR) – Vo volebnom štábe súčasnej primátorky Prešova Andrey Turčanovej v krajskej centrále KDH je momentálne pokojná atmosféra. Podporiť ju prišli kandidáti na poslancov, priatelia a stranícki reprezentanti.


"Momentálne sa fyzicky necítim veľmi dobre. Celú kampaň som zvládla, aj dnešnú hádzanú som zvládla. Neviem, či na mňa nelezie nejaká viróza, dúfam, že nie. Čo sa týka volieb, cítim sa, myslím si, dobre. Urobili sme všetko, čo bolo v našich silách. S kampaňou som spokojná a vysvedčenie nám vystavia občania," povedala Turčanová.Na novinársku otázku, čo hovorí na možný návrat bývalého primátora Pavla Hagyariho, odpovedala, že verí, že sa nevráti. "Položíte mi otázku, keď budeme vedieť výsledky volieb. Ak vyhrá, zagratulujem mu a poviem, čo si o tom myslím," dodala Turčanová.

Prešovčania si mohli v sobotu od 7.00 do 22.00 h v komunálnych voľbách voliť primátora zo siedmich kandidátov a mestských poslancov zo 156 kandidátov. V Prešove bolo v siedmich volebných obvodoch 80 okrskov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
J. Mrva: Chcem byť úspešný, premyslené mám aj prvé kroky
<< predchádzajúci článok
Kandidát na primátora Košíc Polaček uvažuje o výhre

A. Turčanová: Urobili sme všetko, čo bolo v našich silách - diskusné fórum čitateľov