Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

23. februára 2007

Allianz – Slovenská poisťovňa poisťuje výrobný závod KIA v SRAllianz – Slovenská poisťovňa predĺžila platnosť poistnej zmluvy z minulého roku pre prvý výrobný závod KIA v Európe, ktorý patrí medzi najväčšie zahraničné investície v histórii ...Zdieľať

BRATISLAVA 23. februára (WN/PR) - Allianz – Slovenská poisťovňa predĺžila platnosť poistnej zmluvy z minulého roku pre prvý výrobný závod KIA v Európe, ktorý patrí medzi najväčšie zahraničné investície v histórii Slovenska.

Allianz – Slovenská poisťovňa poskytuje svojmu partnerovi poistnú ochranu voči vecným škodám na majetku i finančnej škode pri prerušení prevádzky. Široké poistné krytie zahŕňa okrem toho aj riziko poškodenia strojných technológií (tzv. lom stroja), krádež peňazí v trezore a aj počas prepravy, riziko škôd spôsobené nečestnosťou a podvodným konaním zo strany zamestnancov, následné pôsobenie škôd od dodávateľa či odberateľa a v neposlednom rade aj krytie všeobecnej zodpovednosti za škody spôsobené tretím osobám. Poistený majetok automobilového koncernu na Slovensku dosahuje hodnotu niekoľko desiatok miliárd korún, čím sa spoločnosť KIA Motors Slovakia zaradila medzi najvýznamnejších klientov Allianz – Slovenskej poisťovne.

„Kia Motors Slovakia patrí medzi našich najvýznamnejších klientov. Veľké a silné spoločnosti si vyberajú rovnako silných partnerov, preto sme radi, že si Kia vybrala práve značku Allianz,“ hovorí Torsten Leue, prezident Allianz – Slovenskej poisťovne.

Bližšie informácie:

Oddelenie externej komunikácie

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s.

Dostojevského rad 4

SK-815 74 Bratislava

Telefón: +421.2.596 33 114

Fax: +421.2.596 32 621

lucia.muthova@allianzsp.sk

www.allianzsp.sk

Allianz – Slovenská poisťovňa


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Štrajkujúci dispečeri trvajú na odvolaní riaditeľa Romana Bíra
<< predchádzajúci článok
Bývalý kandidát na prezidenta Jospin sa vracia do politiky

Allianz – Slovenská poisťovňa poisťuje výrobný závod KIA v SR - diskusné fórum čitateľov