Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kariéra

24. októbra 2006

AmCham HR Conference 2006V utorok 31. októbra 2006 sa v hoteli Radisson SAS Carlton v Bratislave uskutoční 5. ročník regionálnej konferencie “AmCham HR Conference“, ktorú organizuje Americká obchodná komora v Slovenskej ...Zdieľať

BRATISLAVA 24. októbra (WN/PR) - V utorok 31. októbra 2006 sa v hoteli Radisson SAS Carlton v Bratislave uskutoční 5. ročník regionálnej konferencie “AmCham HR Conference“, ktorú organizuje Americká obchodná komora v Slovenskej republike (AmCham). Hlavným zámerom tejto každoročnej jednodňovej konferencie je oboznámiť účastníkov s aktuálnymi trendmi z oblasti ľudských zdrojov prostredníctvom prezentácií zahraničných aj domácich prednášajúcich, ako aj prostredníctvom diskusie, pracovných seminárov alebo praktických cvičení.

Tak ako v minulých rokoch, konferencie sa opäť zúčastnia manažéri, konzultanti a odborníci pôsobiaci v oblasti personalistiky, ako aj predstavitelia vrcholového manažmentu členských spoločností Americkej obchodnej komory na Slovensku, Americkej obchodnej komory v Českej republike a Americkej obchodnej komory v Maďarsku.

Hlavnou témou konferencie bude tentokrát strategická úloha ľudských zdrojov v dynamicky sa meniacom prostredí. Na AmCham HR Conference 2006 vystúpia s odbornými prezentáciami mnohí zaujímaví hostia zo Slovenska i zahraničia, ako napríklad Robert Cortenraad – viceprezident pre ľudské zdroje spoločnosti Oracle, oblasť EMEA; Igor Šulík – partner spoločnosti AJG – Amrop Jenewein Group; Vladimíra Josefiová – výkonná riaditeľka pre ľudské zdroje a členka predstavenstva VÚB banky; Steven J. Kelly – partner spoločnosti KNO Worldwide; Randy Dreher – generálny riaditeľ Lear Corporation Slovakia; a Ján Filc – bývalý trenér hokejovej reprezentácie Slovenska a člen Výkonného výboru Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Oficiálnymi jazykmi konferencie sú angličtina a slovenčina so simultánnym prekladom. Viac informácií o AmCham HR Conference 2006 nájdete na stránke www.amcham.sk.

Kontakt:

Veronika Slováková

Public Relations

American Chamber of Commerce in SR

Hotel Danube, Rybné námestie 1, 813 38 Bratislava

Tel.: +421 (0) 2 5464 0534

Fax: +421 (0) 2 5934 0556

E-mail: veronika.slovakova@amcham.sk

URL: http://www.amcham.sk/

AMCHAM


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Beckhamovci venovali tisíce pre postihnuté dievčatko
<< predchádzajúci článok
George Clooney je najlepším vyslancom mužského rodu