Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kariéra

03. apríla 2007

Chcete byť hľadaný? Brigady.skSpoločnosť Aston spustila pracovný portál www.brigady.sk. Portál ponúka možnosť zverejňovania brigád a zároveň aj pracovných ponúk v časti jobcentrum. Všetky služby pracovného portálu sú ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. apríla (WN/PR) - Spoločnosť Aston spustila pracovný portál www.brigady.sk. Portál ponúka možnosť zverejňovania brigád a zároveň aj pracovných ponúk v časti jobcentrum. Všetky služby pracovného portálu sú poskytované zdarma pre zamestnávateľov ako aj pre uchádzačov o prácu.
Uchádzači o prácu majú možnosť jednoduchej registrácie, vďaka ktorej si môžu nastavovať automatické zasielanie ponúk na e-mail, alebo priamo zo stránky zaslať zaujímavú pracovnú ponuku priateľom.
Zamestnávatelia majú možnosť zverejňovať pracovné ponuky bezplatne z jednoduchého ovládacieho panelu, ktorý je dostupný po zaregistrovaní a prihlásení, takisto môžu zverejniť logo svojej spoločnosti v časti, ktorá je príbuzná zameraniu firmy. Taktiež môžu vyhľadávať v životopisoch alebo filtrovať uchádzačov nastavením otázok pre kandidátov.

Pre zamestnávateľov s veľkým počtom ponúk je možnosť dohodnúť bezplatný import ponúk na portál brigady.sk
Pritom to ešte nie je ani zďaleka všetko. Záujemcovia o prácu, ktorí sa na stránke zaregistrujú s úplným životopisom do konca júla 2007, budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny, z ktorých tá úplne prvá bude: Apple Ipod, druhá cena : knihy podľa vlastného výberu v hodnote 2000 Sk a 3. – 100. cena tričko brigady.sk s nejakým tučným obrázkom, nápisom alebo logom. Žrebovanie prebehne v priebehu augusta 2007.
Prevádzkovateľom pracovného portálu http://www.brigady.sk je spoločnosť Aston s.r.o.

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Yoko Ono venovala Washingtonu strom na podporu umenia
<< predchádzajúci článok
Pollack nakrúti film o prezidentských voľbách v roku 2000

Chcete byť hľadaný? Brigady.sk - diskusné fórum čitateľov

markus16.8. 14:39:25
rucna autoumivarka27.8. 13:34:00