Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. januára 2021

Arca Capital podáva návrh na reštrukturalizáciu, veriteľov chce odškodniť nad hranicu zákonaAkciová spoločnosť Arca Capital Slovakia podáva návrh na povolenie jej reštrukturalizácie. Firma v súčinnosti s reštrukturalizačnými ...Zdieľať
investor investicie 676x480 25.1.2021 (Webnoviny.sk) - Akciová spoločnosť Arca Capital Slovakia podáva návrh na povolenie jej reštrukturalizácie. Firma v súčinnosti s reštrukturalizačnými správcami a odborníkmi aktívne využila obdobie poskytnutej dočasnej ochrany na prípravu a vypracovanie reštrukturalizačného posudku a návrhu na povolenie reštrukturalizácie.


Reštrukturalizačný posudok pritom podľa vyjadrení firmy počíta s uspokojením veriteľov vo výške prevyšujúcej zákonnú hranicu miery uspokojenia nezabezpečených pohľadávok.

Firma Arca Capital Slovakia získala na základe ustanovení zákona lex korona od 16. októbra dočasnú ochranu. Spoločnosť požiadala o dočasnú ochranu pre vyhlásenie núdzového stavu a prijatie nových opatrení Ústredného krízového štábu SR.

Arca Capital je súkromná investičná skupina v strednej a východnej Európe. Podniká v segmente nehnuteľností a turizmu, finančných služieb, energetiky a ďalších súvisiacich odvetviach.


Zdroj: Webnoviny.sk - Arca Capital podáva návrh na reštrukturalizáciu, veriteľov chce odškodniť nad hranicu zákona © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nitra sa pripravuje aj na štvrté kolo testovania, malo by sa opäť konať doterajším systémom
<< predchádzajúci článok
Nemecko označilo Česko za rizikové, na hraniciach sa tvoria rozsiahle kolóny a rady chodcov

Arca Capital podáva návrh na reštrukturalizáciu, veriteľov chce odškodniť nad hranicu zákona - diskusné fórum čitateľov