Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. mája 2024

Atentát na Fica má na svedomí nenávisť psychopatov ako Pročka, Matoviča a niektorých novinárov, myslí si DankoAtentát na predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD) je podľa predsedu Slovenskej ...Zdieľať
15.5.2024 (SITA.sk) - Atentát na predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD) je podľa predsedu Slovenskej národnej strany Andreja Danka výsledkom spoločenského konfliktu.


„To musí skončiť," zdôraznil Danko s tým, že Fico je človek, ktorého má ľudsky rád, je jeho priateľ, a to aj napriek politickým bojom.

„Nenávisť psychopatov ako Pročka, Matoviča a niektorých novinárov spôsobila v spoločnosti toto napätie. Boli sme v očakávaní, kedy sa niečo takéto stane. Ani v najhoršom sne sme si nemysleli, že také niečo môže byť pravda. Stále verím, že sa to nejako vysvetlí, ale verejne odsudzujem toto grobianstvo v spoločnosti, ktoré muselo vyeskalovať do takejto situácie," uviedol Danko s tým, že urobí všetko pre to, aby vyjadril podporu Smeru a Ficovi.


Zdroj: SITA.sk - Atentát na Fica má na svedomí nenávisť psychopatov ako Pročka, Matoviča a niektorých novinárov, myslí si Danko © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Postrelenie Fica je vyvrcholením nálad v spoločnosti. Je to útok na samotnú podstatu štátnosti, tvrdí Žilinka (video)
<< predchádzajúci článok
Čaputová odsudzuje brutálny a bezohľadný útok na Fica, želá mu veľa síl na zotavenie