Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. februára 2023

Auto vyletelo z cesty a skončilo na koľajniciach, kde ho zdemoloval rýchlik. Dvaja ľudia sa ťažko zranili (foto)V katastri obce Vígľaš-Pstruša auto vyletelo z cesty a skončilo na železničnej trati, kde doň narazil rýchlik. Nehodu, ktorá sa stala v noci z 1. na 2. februára vyšetruje zvolenská ...Zdieľať
327603771_540418931397499_1621585795383648846_n 676x450 2.2.2023 (Webnoviny.sk) - V katastri obce Vígľaš-Pstruša auto vyletelo z cesty a skončilo na železničnej trati, kde doň narazil rýchlik. Nehodu, ktorá sa stala v noci z 1. na 2. februára vyšetruje zvolenská polícia.


Vodič osobného automobilu smerujúci z Detvy na Zvolen, ktorý dosiaľ nebol stotožnený, sa podľa polície dostatočne nevenoval riadeniu vozidla a narazil do dopravného značenia i zvodidiel.

Zvodidlo odtrhol a zišiel dolu svahom. Tam auto odrazilo na železničnú trať, kde ostalo stáť. Vodič vozidla odišiel. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici o tom informovalo na sociálnej sieti.

V tom čase v smere z Košíc do Zvolena prichádzal rýchlik s piatimi vagónmi, ktorý do opusteného vozidla narazil. Vo vlaku sa nik nezranil, no rušeň ostal poškodený.

Pri dokumentácii nehody polícia zistila, že v aute boli i dvaja spolujazdci. Pri nehode sa dve osoby ťažko zranili, po tretej polícia pátra. Nehoda je v štádiu vyšetrovania, odhadovaná škoda je vo výške temer 30-tisíc eur.


Zdroj: Webnoviny.sk - Auto vyletelo z cesty a skončilo na koľajniciach, kde ho zdemoloval rýchlik. Dvaja ľudia sa ťažko zranili (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súdy v Prešovskom kraji ochromila nahlásená bomba, policajti pri prehliadkach budov nič nenašli
<< predchádzajúci článok
Hirmanovo ministerstvo mešká s výzvami na budovanie infraštruktúry pre alternatívne pohony, momentálne prebieha ich aktualizácia