Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

09. novembra 2018

Automobilky ukážu v Avione vyše 50 noviniekNajväčšie nákupné centrum na Slovensku totiž až do nedele 11. novembra 2018 otvára brány 15. ročníka obľúbeného podujatia pre motoristov.Zdieľať
Foto: AVION
 
Bratislava 9. novembra (OTS) - Najväčšie nákupné centrum na Slovensku totiž až do nedele 11. novembra 2018 otvára brány 15. ročníka obľúbeného podujatia pre motoristov.


Návštevníci si môžu v AVIONE prezrieť vyše 50 noviniek top automobiliek. Medzi novinkami nebudú chýbať najnovšie modely ako Peugeot 508, BMW X5 či Mercedes GLE.

Z autosalónu v AVIONE sa stáva obľúbená jesenná akcia pre celú rodinu, nielen nadšencov automobilov. Aj preto sme tento rok zaradili do programu aj viac aktivít pre deti, ktoré si môžu užiť počas soboty a nedele,“ prezradila Katarína Michaliaková, marketingová manažérka AVIONU v Bratislave.
Foto: AVION
 

Zaujímavosťou je simulátor bezpečnej jazdy s reálnym volantom a obrazovkou, kde si môžu vodiči a vodičky vyskúšať, ako sa jazdí pod vplyvom alkoholu či omamných látok.

V nedeľu 11. novembra 2018 okolo 16.00 hod. program vyvrcholí vyžrebovaním výhercu o prenájom automobilu značky Opel na víkend s plnou nádržou podľa vlastného výberu.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vedec M. Vaněk: Nie je svedectvo, že by prežil slovenský žid Sobibor
<< predchádzajúci článok
Einsteinov list prezrádza jeho obavy dlho pred vládou nacistov

Automobilky ukážu v Avione vyše 50 noviniek - diskusné fórum čitateľov