Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Baran - ročný horoskop na rok 2015Baran - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015  - Baran (21.3.-20.4)


práca

Začiatok roka vás sprevádza novými prísľubmi v zamestnaní, sú patrné drobné zmeny v pracovnom kolektíve, získavate nových priateľov. V februári vás bude sprevádzať pracovná usilovnosť, ktorú môžete neskôr využiť na povýšenie. V marci môže vaša náplň postrádať zmysel, udržujte sa však bdelí, aj keď sa vám bude chcieť utiecť do kúta. Vaše jasné myslenie za každých okolností môže byť v máji a júni znepriehľadnené, nepripúšťajte si v tomto období viac ako je zdravé. V auguste prichádza vytúžené uznanie a pochvaly sa budú hrnúť zo všetkých miest. Záver roka prinesie dobré vzťahy na pracovisku a pevné odhodlanie, že sa nachádzate na správnom mieste.

 
vzťahy

Začiatok roku nepredkladá pred vás jednoduché vzťahy, bude lepšie sa držať pravidlom odriekania a moc si nesťažovať. U niektorých baranov môže byť partnerský súlad až tak narušený, že dôjde na jar k rozvetveniu spoločnej cesty. Máj však praje novým vysnívaným láskam a stmeleniu vzťahov. Tí, ktorí si chcú počkať na šťastnú náhodu, nech okolo 30. 6. vyrazia do spoločnosti, napríklad aj v obyčajnom divadle môžu naraziť na svojho vyvoleného. S nemenšou intenzitou bude pôsobiť august až september na zaľúbených, kedy môžete svojho partnera hocičím prekvapiť. Silná príťažlivosť vám vydrží až do konca roka.

 
peniaze

Vaše peniažky majú pred sebou skvelý rok, len sa musíte vyvarovať nepredvídateľnýcm investíciám a vôbec podpisovaniu zmlúv, ktoré by sa mohli financií týkať. V júli môžete zaznamenať malé prijímy, ale súčasne aj ubytok finančných prostriedkov. Preto si dvakrát premyslite, kam takto svoju zhmotnenou energiu investujete. V období od októbra do konca roka si budete presne podľa vlastných predstáv úplne bezpečne si užívať vášho rozpočtu.

 
zdravie

Januárové športové nadšenie a vôbec zdravotnú kondíciu vám môžu závidieť aj zvyšné znamenia, v tomto barana ako iniciátora zverokruhy nezaprú. V marci sa však môžu dostaviť chmúrne myšlienky, nachladnutie a chronické ochorenia. V máji a júli zabudnite radšej na myšlienky nad zdravím a radšej sa vo svojom voľne venujte svojim koníčkom. V auguste vám môže blahodarne pomôcť výlet alebo dovolenka na horách.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Býk - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

Baran - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov