23. októbra 2009

Basketbalistov Maccabi Tel Aviv okradli

Basketbalisti izraelského klubu Maccabi Tel Aviv asi nebudú mať na svoju dvojzápasovú sériu exhibičných stretnutí s tímami NBA dobré spomienky. Oba duely - s New York Knicks a Los Angeles Clippers - ...

LOS ANGELES 23. októbra (WEBNOVINY) - Basketbalisti izraelského klubu Maccabi Tel Aviv asi nebudú mať na svoju dvojzápasovú sériu exhibičných stretnutí s tímami NBA dobré spomienky. Oba duely - s New York Knicks a Los Angeles Clippers - prehrali a podľa neoverených informácií denníka Los Angeles Times sa navyše stali obeťami zlodejov. Peniaze a ďalšie cennosti im zmizli zo šatne haly Staples Center počas utorkového zápasu s Clippers (96:108). Prišli na to až v priebehu polčasovej prestávky. Krádež však nepotvrdila ani polícia, ani hovorca Staples Center Michael Roth. Izraelské družstvo podľahlo v nedeľu na palubovke ďalšej slávnej haly Madison Square Garden miestnym Knicks 91:106.