Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. augusta 2021

Bratislava sa pripravuje na ďalší protest, záhrada pri Prezidentskom paláci bude zatvorenáZáhrada pri Grassalkovichovom paláci v Bratislave bude v stredu 1. septembra zatvorená. Informovala o tom mestská časť Staré mesto vo svojom profile na sociálnej sieti. O uzavretie ho požiadalaZdieľať
20210805_085616 676x507 31.8.2021 (Webnoviny.sk) - Záhrada pri Grassalkovichovom paláci v Bratislave bude v stredu 1. septembra zatvorená. Informovala o tom mestská časť Staré mesto vo svojom profile na sociálnej sieti. O uzavretie ho požiadala Kancelária prezidenta SR z bezpečnostných dôvodov.


Bratislavská časť Staré mesto vysvetlila, že ide o bezpečnostné opatrenie súvisiace s ohláseným protestným zhromaždením občanov. Pri prezidentskom paláci totiž očakávajú vysokú koncentráciu ľudí a s tým súvisiace riziko poškodenia mobiliáru záhrady.
Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislava sa pripravuje na ďalší protest, záhrada pri Prezidentskom paláci bude zatvorená © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico je nervózny a chytá sa slamky, Kollár má však veľa otázok týkajúcich sa polície a vedenia ministerstva vnútra (video)
<< predchádzajúci článok
Situácia na Slovensku sa zhoršuje. Počet oranžových okresov stúpol o päť, ostatné budú v zelenej farbe

Bratislava sa pripravuje na ďalší protest, záhrada pri Prezidentskom paláci bude zatvorená - diskusné fórum čitateľov